KONKURSO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

 1.  UAB „Malsena plius“, juridinio asmens kodas 301673928, buveinė registruota adresu Stoties g. 65, LT-21366 Vievis (toliau – Bendrovė) yra konkurso „Prisiviriau košės“ (toliau – Konkursas) vykdytojas ir prizo steigėjas.
 2. Konkurso dalyviai gali būti visos Lietuvos pradinio ugdymo mokyklų klasės.
 3. Norinčių dalyvauti konkurse klasių mokytojai privalo:
  • informuoti apie savo ketinimą dalyvauti Konkurse mokyklos vadovybę.
  • atsisiųsti mokomąją medžiagą ir atsispausdinti bei pakabinti klasėje plakatą.
  • 2018 spalio 10 d. paminėti Pasaulinę košės dieną kartu su savo auklėtiniais ir įamžinti šias akimirkas nuotrauka arba vaizdo įrašu, supažindinti auklėtinius su mokomąja medžiaga.
  • 2018 spalio 10-14 dienomis (imtinai) užpildyti registracijos formą.
 4. Viena klasė gali registruotis tik vieną kartą. Kiekviena mokyklos klasė registruojasi atskirai.
 5. Su laimėjusia klase Bendrovės atstovai susisieks asmeniškai 2018 spalio 15-17 dienomis (imtinai). Pranešimu apie laimėjusią klasę, gavus raštišką mokinių tėvų sutikimą, pasidalinsime iki spalio mėn. pabaigos Malsenos Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/malsena.lt) bei Malsenos interneto svetainės naujienų skiltyje (https://www.malsena.lt/).
 6. Konkurso prizas – vienos dienos klasės išvyką, kupina įvairių pramogų. Laimėjusios klasės auklėtojas ir mokykla įsipareigoja bendradarbiauti prizo atsiėmimo klausimais su Bendrovės atstovais.
 7. Bendrovė valdo registracijos metu dalyvių pateiktus duomenis. Išsami informacija apie duomenų valdymą pasiekiama asmens duomenų tvarkymo taisyklėse.
 8. Bendrovė pasilieka teisę keisti, pildyti ir/ar taisyti Konkurso vykdymo taisykles ir sąlygas.
 9. Iškilus neaiškumams, kreipkitės į Bendrovės atstovus el. paštu info@kosesdiena.lt, į jūsų užklausą bus atsakyta iki kitos darbo dienos vidurdienio.